Andy Wilson: "Mafia III'te hata olmayacak"

Alperen Yüksel Altuğ
Alperen Yüksel Altuğ 16.01.2016 - 14:22
İnanalım mı?
Yeni bir yılın gelmesi ile birlikte yeni sezon oyunlar için de artık geri sayım başladı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da, geliştirici ekipler kendilerinden bir hayli emin gibi gözüküyor. Geçtiğimiz sene piyasaya sürülen oyunlara baktığımız zaman, ciddi anlamda sinirlenmeden oynadığımız oyun var mı hatırlamıyoruz. Kimi yapıtlar henüz oyuna giriş aşamasında birçok hata ile çileden çıkarırken, kimisi de oyun içerisinde bulunana hatalar ile bizleri kendilerinden soğutmuştu.

Uzun süredir beklediğimiz yapıtlardan birisi olan Mafia III, bu hatalı yaptılar modasına uyup uymayacağı sorusu akıllarda dolanır iken; geliştirici ekip Hangar 13'ten tanıdığımız ünlü isim Andy Wilson, Mafia III için güven dolu sözler sarf etti. Yayınlanan videolarda göze çarpan hatalardan dolayı kendilerine birçok geri dönüşün yapıldığını belirten isim, hepsinin farkında olduklarını belirtti.

Şu anda geliştirme aşamasındaki bir oyun için bunların normal olduğunu açıklayan Wilson, oyunun geliştirme aşamasının bitmesi ile birlikte bu tür sorunların da biteceğini ve oyuncuların karşısına hatalı bir yapıt çıkarmayacaklarının altını çizdi. Umarız, geliştirici ekip bu vizyonunu gerçekleştirir ve sorunsuz bir Mafia III deneyimi ile bizleri buluşturur.

Andy Wilson: "Mafia III'te hata olmayacak"
Yorumlar 28
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 20:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2016 13:30
Arabalar zırt diye patlamasın bence .Bu kadar saygı duyduğum gerçekçiliği yüksek olan oyuna yakışır oynanış dinamikleri bekliyorum hatta değiştirsinler.Ben çarpınca yola devam eden araba vurunca hemen patlayan hoplayan zıplayan arabalara kıl oluyorum.Kardeşim gerçek hayata uygun yapsanıza şunları
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2016 12:44
Şu çarptığımızda yıkılan aydınlatma direkleri ve trafik ışıkları da olmamalı. Çok saçma.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2016 10:19
Talihsiz açıklamalar, kimse hata olmamasını beklemiyor. Sadece oyunu açar açmaz oyunu oynanmayacak seviyede devasa hatalar olmasın istiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
durates
durates 18.01.2016 09:12
Beşer şaşar, her insan hata yapar..... Önemli olan ciddi hataların olmaması ve performansın iyi olması.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2016 21:54
Türkçe altyazı destekli olursa süper olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2016 11:47
türkçe dublaj oyunlar yapılmadıkça orjinal oyuna para vermeyi ahmaklık olarak düşünüyorum crysis her çıktığınmda direk orjinal alıp oynuyorum sebep adamlar bizi düşünüp türkçe dublaj yapıyor.onlar türkçe yapmadıkça türküyede oyun satışı hep korsan olucaktır
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2016 16:30
şöyle düşünsene ne kadar orijinal satış fazla olursa adamlar da ona göre yapar türkçe dublaj veya altyazı
Kalan Karakter : 300 Gönder
Andy Wilson: "Mafia III'te hata olmayacak"

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×