Angelina Jolie, Marvel sinematik evrenine katılabilir!

Angelina Jolie, Marvel sinematik evrenine katılabilir!

Furkan Güler
Furkan Güler 29.03.2019 - 10:41
Ünlü yıldız zaten fantastik filmlere hiç yabancı değil.

Hollywood'un en büyük kadın yıldızlarından bir tanesi olan Angelina Jolie, ortaya atılan iddiaya göre Marvel sinematik evrenine katılabilir. Hollywood Reporter'ın belirttiğine göre Jolie, bu sıralar anlaşma için Marvel ile görüşmeye devam ediyor. The Eternals filmi için Marvel sinematik evrenine katılacağı düşünülen yıldız, eğer ekibe katılırsa dördüncü faz olarak nitelendirilen hikaye kısmında yer alacak. Angelina Jolie'nin filmde hangi karakteri canlandıracağını merak ediyoruz...

Angelina Jolie, Marvel sinematik evrenine katılabilir!

Matthew ve Ryan Firpo kuzenler tarafından yazılan The Eternals'ın senaryosu, Chloe Zhao tarafından yönetilecek. Hali hazırda Maleficent: Mistress of Evil filmi üzerinde çalışan Angelina Jolie, aslında bakarsanız fantastik filmlere hiç yabancı değil. 2014'te yayınlanan Sleeping Beauty'nin devamı olan yeni film, büyük bir heyecanla bekleniyor.

Çizgi roman uyarlaması olarak 2008 yılında Wanted filminde rol alan oyuncu, 2007 yılında Beowulf filminde rol almıştı. Ayrıca ünlü yıldızın iki adet Lara Croft filmi de bulunuyor. Yani kendisinin aksiyon sahnelerinin altından rahatlıkla kalkabileceğini söyleyebiliriz. Bakalım anlaşma sağlanırsa Angeline Jolie, Marvel sinematik evreninde nasıl bir performans gösterecek? Merakla bekliyoruz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 05:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2019 23:40
Bu abla hasta değil miydi? Ne ara iyileşti de beyaz ekrana geri dönüyor?
Kalan Karakter : 300 Gönder
emeldi
emeldi 30.03.2019 19:06
angelinayı severim ama her yerde de olmamalı bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2019 14:21
Sevgili angelina,

Bir gün seni bulacağım ve bensiz geçirdiğin günleri sana yaşatıp seni dünyanın en mutlu kadını yapacağım. Ayrı geçen yıllarımızın acısını çıkaracağımız bir aşk yaşayacağız. Geliyorum sevgilim bekle beni.

Hakan....
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2019 09:05
Abi tamam resimde bundan 20 yıl önceki taş hali duruyor da. Hani o zamanlar ben ilk okulda falandım. Zaman geçiyor, yıllar zararına işliyor Ancelina ablamız için. Hani gelse nasıl gelecek?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2019 23:23
Daha Eski halini bulamadınız mı ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×