Angry Birds, 2 günde 2 milyonu gördü

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.10.2010 - 12:36
İnanılmaz bir talep var
Chillingo'nun başarılı ve bir o kadar da eğlenceli oyunu Angry Birds, Apple'ın platformlarının ardından Android'te de fırtına gibi esmeye başladı. İlk başta iPhone ve iPod Touch için çıkarılan oyun, 6.5 milyon satmış, deneme sürümü de tam 11 milyon kez indirilmişti. Android'e de uğrayan bu başarılı yapım, ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu ve 2 günde 2 milyon kez indirilerek adeta kapışıldı.

Angry Birds, 2 günde 2 milyonu gördü
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Angry Birds, 2 günde 2 milyonu gördü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×