Angry Birds Christmas geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 24.11.2010 - 16:01
Kuşların öfkesi dinecek gibi değil
Rovio'nun başarılı platform oyun serisi Angry Birds, yola bu kez Christmas ile devam edecek gibi görünüyor. Bir TV kanalının web sitesinde oyuna dair bir ekran görüntüsü yayımlandı ve Christmas'ın hazırlandığından kesin bir dille söz edildi. Oyunun aralık ayının başlarında çıkması bekleniyor. İşte ilk ve tek ekran görüntüsü.

Angry Birds Christmas geliyor
Angry Birds, iPhone ve iPod Touch'da en çok oynanan oyunların başında geliyor. Hatta o kadar büyük ilgi gördü ki, Android'in ardından farklı platformlara gelmesi de düşünülüyor. Angry Birds, son olarak Hallowen Edition isimli yeni versiyonuyla kullanıcılara sunulmuştu.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Angry Birds Christmas geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×