Angry Birds ile Domuz Gribi'nin ne alakası var?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 2.08.2011 - 09:00
Eğlenceli oyunda, ölümcül hastalık
Rovio tarafından geliştirilen Angry Birds serisi, milyonlarca hayrana sahip başarılı bir seri. Ve içinde Domuz Gribi'nden esinlenmeler de barındırıyor. iPhone'dan Android işletim sistemli mobil cihazlara, hatta PC platformuna kadar uzanan bu ismin, Domuz Gribi'yle ne alakası var dersiniz? Alakası şu: Yapımcılar, bu oyunu henüz tasarlama aşamasındayken, tüm dünyayı etkisi altına alan Domuz Gribi salgını başlamış. Rovio ekibi de hasta, yeşil domuzları böylelikle kuşlarımızın karşısına dikmeye karar vermiş.

Türkçe röportajın devamına ulaşmak için buraya tıklayın.

Angry Birds ile Domuz Gribi'nin ne alakası var?
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 22:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Angry Birds ile Domuz Gribi'nin ne alakası var?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×