Anime maskesiyle şarkı söyleyen kişiyi tahmin edebilecek misiniz?

Anime maskesiyle şarkı söyleyen kişiyi tahmin edebilecek misiniz?

Furkan Güler
Furkan Güler 14.05.2018 - 17:12
Deadpo...?

Güney Kore'de milyonlarca kişinin izlediği şarkı yarışması King of Mask Singer'da bu hafta oldukça ilginç bir olay yaşandı. Her hafta maskeli şarkıcıların şarkı söylediği ve maskenin ise yapımcılar tarafından belirlendiği yarışmaya bu sefer Deadpool'un aktörü Ryan Reynolds katıldı. Deadpool 2'nin reklamı için Güney Kore'ye giden usta aktör, şarkı bittikten sonra tüm seyircileri şaşırttı. Herkes maskenin altından normal bir yarışmacının çıkmasını bekliyordu. Fakat maskenin altından Deadpool çıkınca, yarışmacılar da deliye döndü. Filmin çıkmasına çok az bir zaman kala dünya çapında reklam çalışmalarına devam eden Deadpool 2 yapımcılarının bu konuda başarılı işlere imza attığını söyleyebiliriz.

Güney Kore'de düzenlenen şarkı yarışmasında izleyicileri şaşırtan büyük bir sürpriz yaşandı

Deadpool 2'nin izleyenlerini son derece memnun edeceğini söylemek hiç zor değil. Yetişkinlere yönelik çekimleri ve senaryosu sayesinde kendini diğer süper kahramana filmlerinden ayıran Deadpool serisi, bakalım gişede başarılı muhtemelen başarılı olacaktır. Senaryo'da Cable isimli kötü karaktere karşı savaşmak için özel bir ekip kuran Deadpool'un, yine birbirinden komik maceralar atlatacağını söyleyebiliriz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 15:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2018 03:59
Cable kötü karakter değil ki
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2018 20:51
Keşke deadpool maskesi taksaydı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×