Ankara'da düzenlenen e-gameshow'un bu seneki tarihleri açıklandı

Hürcan Köse
Hürcan Köse 24.02.2017 - 14:53
"Yaşamın sırrı oyunda gizli"
İlk olarak 2002 yılında başlayan ve her sene birbirinden renkli görüntülere sahne olan e-gameshow bu sene de çok sağlam bir şekilde geliyor. Her sene Ankara'da düzenlenen oyun fuarı bu sene de Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirecek.

Tıpkı geçen sene olduğu gibi bu sene de fuara hem Türkiye'den, hem de dünyanın dört bir yanından oyun geliştiricileri misafir olacak ve yeni oyunlarını tanıtacak. Hatta bazı geliştiriciler tanıtım yapmakla kalmayıp oyuncuların bu yeni yapımları deneyebilmesini sağlayacak.

Ankara'da düzenlenen e-gameshow'un bu seneki tarihleri açıklandı
Oyunların yanı sıra oyuncu donanımlarının da ön plana çıkacağı fuarda her zamanki gibi çeşitli cosplay yarışmaları düzenlenecek ve ortaya yine çok renkli görüntüler çıkacak. Ayrıca ödüllü başka yarışmalar da etkinlik sırasında gerçekleştirilecek.

e-gameshow 2017, 11-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında gelmek isteyen tüm oyuncular için açık olacak. Bu linke tıklayarak etkinliğin sitesine gidebilir ve ulaşım hakkında daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 02:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Maestro*
Maestro* 25.02.2017 14:46
Gitmeyi planlayan varsa mesaj atabilir
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ankara'da düzenlenen e-gameshow'un bu seneki tarihleri açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×