Ankira yayıncılıktan Kara Gül Şovalyesi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Ankira yayıncılıktan Kara Gül Şovalyesi
Lord Soth, Krynn'in efsanevi dünyasında uzun süredir yaptığı kötülüklere karşılık ödemesi gereken bir bedel olduğunu en sonunda öğrenir; yaşayan ölü savaşçıyı bile korkutabilecek bir bedel.

Kötü güçler Soth'u Barovia'ya getirir ve ölü şövalye burada, kabus toprakların vampir efendisi Kont Strahd Von Zarovich'in korkutucu köleleri ile yüzleşmek zorundadır. Ancak çok geçmeden Lord Soth, eğer bu dehşet diyarından bir şekilde kurtulacaksa, bir Vistani kadın tutsak ve güvenilmez bir hayaletten daha fazlasına, Kont Strahd'ın yardımına ihtiyacı olduğunu anlayacaktır.

İşte güzel bir haberle karşınızdayız: Birçoğumuzun merakla beklediği Kara Gül Şövalyesi bu haftasonu raflardaki yerini alıyor...

Kitap, Cumartesi öğlenden sonra Ankara'da ve tahminen Salı gününden itibaren de İstanbul, İzmir ve diğer illerimizdeki kitapçı raflarında yerini almış olacak. Şimdiden sormaya, kitapçıları bunaltmaya başlayabilirsiniz. Ankara'da ki okurlar, Ankira'nın Sıhhıye'deki ofisine uğrayarak kitabı daha uygun fiyatlarla alabilirler.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2022 05:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ankira yayıncılıktan Kara Gül Şovalyesi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×