Ankira'dan, Fistandantilus, Yeniden Doğuş / Kıyamet Tugayı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Ankira'dan, Fistandantilus, Yeniden Doğuş / Kıyamet Tugayı
Fistandantilus, Yeniden Doğuş, 02 Nisan 2003 tarihinde raflardaki yerini alıyor. Kitap ideefixe ve weblebi'de önsiparişe çıktı. Margaret Weis tarafından yazılmış Kıyamet Tugayı ise yine Nisan ayının 10'undan sonra piyasaya çıkmış olacak. Her iki kitabın da sizlerden büyük ilgi ve beğeni göreceğine eminiz. İşte Fistandantilus'un arka kapak bilgileri:

Bir Kayıp Tanrılar kitabı. Emilo, bir kendere göre olağanüstü endişelidir. Buna rağmen, yaşamında neyin yolunda gitmediğini hatırlayamamaktadır ve bir süredir Ansalon’un dört bir yanında dolaşarak, sorunun kaynağını bulmaya çalışmaktadır. Anımsayabildiği tek şey ise, çok kötü ve çok uzun zamandır ölü olan bir büyücünün adıdır. . . Fistandantilus.

Bir kender kızı, genç bir insan ve dinine bağlı, kendi halinde bir tür rahip ile beraber, Emilo, esrarengiz bir maceraya doğru sürüklenir. Geçmişinin sırrına yaklaştıkça, kender ve arkadaşları kendilerini korkunç bir entrika ağının içine çekilmiş bulurlar.

Yol arkadaşları maceralarının sonuna yaklaştıklarında, kendilerini Krynn’den savuracak ve geride bırakacakları dünyayı sonsuza kadar değiştirebilecek bir amaçları olduğunu fark ederler.

Mayıs ayında Kang'ın Alayı dizisinin ikinci cildi ve Kıyamet Tugayı'nın devamı olan Ejderan Kuralları ile, daha sonra da Jean Rabe tarafından yazılmış Yeni Çağın Ejderhaları üçlemesi ile Ankira yayınlarını genişletmeye devam edecek.

Ankira Yayıncılık
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 06:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ankira'dan, Fistandantilus, Yeniden Doğuş / Kıyamet Tugayı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×