Ankira'dan yeni kitap: Ruhdöveni

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Ankira'dan yeni kitap : Ruhdöveni
Ejderha Mızrağı'nın en çok sevilen karakterlerinden biri olan Raistlin Tarihçelerinin ilk kitabı olan Ruhdöveni çıktı. Raistlin Majere'nin büyücülüğe ilk adımlarını attığı gençlik yıllarından başlayan bu romanda, Raistlin'in meşhur sınavı da anlatılıyor. Ayrıca, diğer tüm Ejderha Mızrağı kahramanları da var bu romanda. Caramon, Kitiara, Sturm, Tanis, Flint ve tabi ki Tasslehoff.

"Bir büyücünün ruhu büyünün potası içinde eritilip şekillendirilir.

Raistlin Majere, büyü öğrenmesi için onu bir okula kaydettiren başbüyücü ile tanıştırıldığında altı yaşındadır. Orada, tanrıların armağanına ve yeteneğe sahip, ancak acı çekmiş oğlan, büyüyü kurtuluşu olarak görmeye başlar. Onun üzerinde kararan gölgelerin Ansalon'un tamamına yayılmakta olduğunu anlayan Yüksek Büyücülük Kulesi'ndeki büyücüler gizlice onu izlerler.

En sonunda, Raistlin bir büyücü olma idealine yaklaşır. Ancak bunun için önce Yüksek Büyücülük Kulesi'nde korkunç bir Sınav'dan geçmelidir. Tüm hayatını sonsuza dek etkileyecek bir sınav... Eğer hayatta kalırsa."

Aşağıdaki linke tıklayarak, Ankira'nın tüm yayınlarını internet üzerinden güvenli olarak sipariş edebilirsiniz.

Ankira Yayıncılık
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2022 18:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ankira'dan yeni kitap: Ruhdöveni

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×