Anno 1701 Almanca demo

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Anno 1701 Almanca demo
Uzun zamandır geliştirilmekte olan Anno 1701 için, Almanca bir demo yayınlandı. 90 dakikalık bir oynama süresi olan Demo versiyon içinde; Tutorial, bir adet tekli oyuncu haritası ve çoklu oyuncu haritası bulunuyor. Multiplayer'da 3 kişi internet ve LAN üstünden karşılaşabiliyor. 782 Mb büyüklüğündeki dosyayı; 3D Downloads, 3D Gamers, Gamershell veya 4players.de'den indirebilirsiniz.

1701 senesi civarında geçen oyunda amacımız, yine el değmemiş kıtaları bulup, buralarda uygarlık kurmak. Kurduktan sonra da bir çok tehlikeye karşı göğüs gerip savaşmak. Kimi zaman kendinizi korsanlarla boğuşurken ya da halkın ayaklanmalarını bastırırken bulabileceksiniz. Zorluklar sadece insan kaynaklı da olmayabilir. Hortum, yanardağı patlaması gibi afetler ile de uygarlığınız her an tehlike altında olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 21:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Anno 1701 Almanca demo

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×