Anonymous geri döndü!

Murat Sağlam
Murat Sağlam 28.06.2011 - 10:43
LulzSec'ten bayrağı devralıyorlar
Dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşayan hacker'ların bir araya gelerek eylemler düzenlediği ve grup derken şüpheye düşülen çünkü ismi Anonymous olan bu oluşumun daha önce Sony, PayPal, MasterCard, Visa gibi devleri oldukça zor durumlara soktuğunu biliyoruz.

Anonymous geri döndü!
Bu haftasonu kendini dağıtan LulzSec'in bayrağını devralmaya karar veren Anonymous, yaptığı açıklamayla, LulzSec'in yalnızca ismen dağıldığını ve o insanların Anonymous ile birlikte eylemlerini sürdüreceklerini söyledi.
Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Anonymous geri döndü!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×