Antalya'da Bitcoin cinayeti

Antalya'da Bitcoin cinayeti

Furkan Güler
Furkan Güler 18.09.2017 - 10:18
Para sanal, cinayet gerçek...

İlk çıktığında kimselerin umursamadığı ancak son yollarda oldukça popüler olan dijital para birimi Bitcoin'in adına, ülkemizde bir cinayet vakası yaşandı. Söylenenlere göre Antalya'nın Serik ilçesinde kiraladığı otomobilin arka koltuğunda ölü bulunan Şükrü Mert Ersoy, Bitcoin için boğularak öldürülmüş. Boğulmadan önce uzun süre darp edildiği söylenen Ersoy'un, beş kişi tarafından öldürüldüğü söyleniyor.

Antalya'da Bitcoin cinayeti

Polis'in açıklamasına göre Şükrü Mert Ersoy'u 50 bin dolarlık Bitcoin için öldüren şahıslar, Ersoy'u öldürmeden önce parayı transfer ettirmek için zorlamışlar. Sahip olduğu Bitcoin'i transfer etmek istemeyen Ersoy, uzun bir süre boyunca bu yüzden internet üzerinden tehditler almak zorunda kalmış. Hali hazırda diğer ülkelerde oldukça popüler olan Bitcoin'in etkisi, görünüşe göre yavaş yavaş ülkemize de geliyor. Özellikle Amerika'da yaşanan Bitcoin nedenli cinayet serisine, yeni bir tanesinin ülkemizden eklenmesi oldukça üzücü bir durum olmuş. 

Antalya'da Bitcoin için cinayet işlendi

Son olarak Ersoy'un, Bitcoin ticareti için bazı tehlikeli sitelerde sörf yaptığı yaptığı söyleniyor.  Hali hazırda hızla düşüşe geçen Bitcoin, umarız ilerleyen günlerde kötü şöhretine devam etmez. 

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 10:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2017 13:03
Çok saçma bir sistem Bitcoin madenciliği,gerçi dolarında bir farkı yok bas babam bas dünyaya o kadar basıyor ki kaç milyar doların seri numarası yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2017 13:02
bence hepsı palavra daha öncede yok adam bıtcoın ıle borsadan zengın olmus bılmem ne daha öncelerı onlıne oyun lara reklam yaparlardı böyle yok bu oyunu oynarken öldü vs alayı palavra
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2017 11:25
batıdan uzaklaşıyormuyuz yoksa git gide batıyamı benziyoruz bu işi çözemedim şuraya bak
Ghost86
Ghost86 18.09.2017 12:49
İnsani hayat koşulları adına uzaklaşıyor; vahşi ruh hali yönünden yakınlaşıyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×