Anthem adeta can çekişiyor

Furkan Güler
Furkan Güler 30.04.2019 - 16:13
Ne olacak bu oyunun sonu?

Bu senenin en çok beklenti oluşturan oyunları arasında bulunan fakat oluşturduğu beklentiyi karşılamakta güçlük çeken yapımı Anthem'ın son durumu pek iç açıcı değil. Teknik hataları dolayısıyla oyuncularına sıkıntılı haftalar yaşatan yapımın teknik hataları birer birer düzeltiliyor. Özellikle oyunun eşya toplama sisteminde karşılaşılan kronik hata, oyuncuları adeta oyundan soğutmuştu. Hal böyle olunca Anthem'ın oyuncuları birer birer oyunu bıraktı. Aylar süren ve düzeltilemeyen teknik hatalardan sıkılan oyuncuların çoğu ya oyunu geri iade etmeyi deneyi, edemeyenler ise oyunu bilgisayarlarından ve konsollarından sildi.

Anthem'ın aktif oyuncu sayısı oldukça düşmüş durumda

Durum bu noktaya gelince Anthem'ın aktif oyuncu sayısı ise büyük bir oranda düşüş yaşadı. Ortaya çıkan yeni habere göre Anthem'ın can çekişen oyuncu sayısı yüzünden co op bir şekilde oynanması gereken görevlere oyuncu bulmak çok uzun dakikalar alabiliyor. Oyunun güncel oyuncu sayısı şimdilik belli değil. Fakat bu sayının oldukça düşük olduğu tahmin ediliyor. Eğer BioWare ekibi oyun hakkında radikal kararlar almazsa, Anthem'ın üstüne toprak atmaya başlayabiliriz.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 20:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2019 15:20
Spartalılar uçurumdan atardı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2019 02:03
Para gözlü firmalara duyurulur. Bethesda ardından ea. Gözünüz doysun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.04.2019 23:39
Oyunu oynamadım.Fakat izledim oyunun fikrini ve atmosferini sevdim.Sırf erken çıkma uğruna ve multiplayer uğruna potansiyeli yok edilmiş bir oyun olarak görüyorum.
Anthem zaten uzun yükleme süreleri ve bir çok etkeniyle birlikte ölü doğmuş bir oyun ve kullandığı oyun motoru yüzünden canlanamayacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.04.2019 22:39
Ölü doğmuştu zaten
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.04.2019 21:58
Hayır bitmemiş oyunu niye piyasa sürersin ki? Kaldı ki oyunun balon olacağı başından belliydi. Mass Effect Andromeda’dan sonra aynı firmanın çıkaracağı oyundan farklı bir şey beklemek iyimserlik olur. EA’in yönetim kurulu orangutanlardan oluşuyor herhalde bu kadar da acemi olunmaz be birader
Kalan Karakter : 300 Gönder
Anthem adeta can çekişiyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×