APB küllerinden mi doğacak?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 26.10.2010 - 10:36
Kapanan MMO, All Points Bulletin yeniden mi geliyor?

Bilindiği gibi son MMO'lardan APB, geçtiğimiz haftalarda kapatılmış, geliştirici ekip Realtime Worlds işi bırakmış ve Electronic Arts, oyunu Steam'den alanlara farklı oyunları sunmuştu.

Ancak görünüşe göre kapanan oyunu satın almak isteyen birileri çıkmış durumda. Epic Games'in, APB'yi almak ve canlandırmak istediği söylenenler arasında.

APB, 1 Temmuz'da piyasaya çıkmış ve ortalama puanlar almıştı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
APB küllerinden mi doğacak?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×