Apex Legends Mobile Türkiye pazarına giriyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.08.2021 - 11:03
Çıktığı dönem büyük sükse yapan ve yapılan güncellemeler ile yoluna devam eden Apex Legends Mobile sürümü Türkiye pazarına giriyor.

Yapılan açıklamaya göre Apex Legends Mobile Türkiye pazarına giriş yapıyor. 2.5 yıl önce çıkan oyun özellikle lansman dönemi büyük sükse yapmış ve oyuncu sayısını daha ilk günden sağlamlaştırmayı başarmışı. Sonrasında kan kaybı yaşasa da hala en çok oynanan Battle Royale oyunları arasında yer alan Apex Legends, bu sefer de mobil sürümü ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kapalı betası Eylül ayı ortasında düzenlenecek olan Apex Legends Mobile sürümü hakkında yapılan resmi açıklama şu şekilde;

Apex Legends Mobile betası Eylül ayında yapılacak

Apex Legends Mobile Türkiye pazarına giriyor

Electronic Arts’ın ve Respawn Entertainment’ın dünya çapında indirme rekorları kıran ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends'ın mobil versiyonu Apex Legends Mobile, Ortadoğu - Kuzey Afrika ve Latin Amerika bölgesinde kapalı beta testlerinin yeni aşamasına geçiş yaparken; Mısır, Meksika, Kolombiya ve Peru gibi ülkelerle beraber Türkiye’deki mobil battle royale severler de oyunun kapalı betasına ulaşabilecek. Ayrıca oyuncular, Google Play üzerinden beta için ön kayıt oluşturma şansını elde edecekler (link aşağıda). Apex Legends Mobile ekibi, önümüzdeki aylarda kapalı beta listesine daha fazla ülke ekleyerek test bölgelerini genişletmeye devam edecek.

Popüler battle royale oyununun kesintisiz aksiyonunu mobil cihazlara taşıyacak olan Apex Legends Mobile; karakter tabanlı olağanüstü bir oynanış sistemi, eşsiz bir takım oyunu ve hızlı, tempolu, yenilikçi bir savaş deneyimi sunacak. PC ve konsol versiyonunda olduğu gibi tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek oyun, aynı zamanda mobil cihazların sınırlarını zorlayacak yüksek çözünürlüklü, mükemmel grafiklere sahip olacak.

Apex Legends Mobile’ın kapalı betası için -eylül ayının ortasından önce Google Play üzerinden ön kayıt oluşturmayı unutmayın

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 03:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.08.2021 12:14
Bunun mobile'i mi vardı?
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2021 17:19
Knk oyunu mobilede çıkarıyorlar zaten daha betada
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.08.2021 16:47
Ulan gördünüz pubg nin tr'de ki istatistijlerini hemen pay almaya çalışıyorlar türkiye desteği ile pc ve konsolda da destek verin istanbula bi server kurun bişey yapın paragöz e.a
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2021 12:34
Ne alaka? Haberi okumadan neden yorum yaparsın? Başlığa bakıp saçmalamışsın. Oyun belli ülkelerde beta testine başlıyor diyor haberde. Ve Türkiye de bunlardan biri. Yani oyun Türkiyeye özel gelmiyor. Ve pubg ninde Tütkiyede bir başarısı falan yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Apex Legends Mobile Türkiye pazarına giriyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×