Apple iPhone 12 sunum tarihini duyurdu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.10.2020 - 10:41
Apple yaptığı açıklama ile 13 Ekim'de yeni bir etkinlik düzenleneceğini duyurdu. Resmi olarak açıklanmasa da bu etkinlikte iPhone 12 duyurusu bekleniyor.

Apple resmi site ve sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile muhtemelen iPhone 12 ve modellerini tanıtacağı etkinlik tarihini duyurdu. Firmanın resmi site ve sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre bu etkinlik 13 Ekim'de gerçekleşecek.

Apple, iPhone 12 duyurusuna hazırlanıyor

"Hi,Speed" yani "Selam, yüksek hız" başlığı ile yapılan bu etkinlik duyurusunda "online olarak apple.com'dan izleyebileceğiniz Apple Park'taki bu özel Apple sunumunda bize katılın" açıklaması yapılmış. Tarih olarak ise 13 Ekim 2020 10am PDT açıklamasına yer verildi. Bu da Türkiye saati ile 13 Ekim akşamı saat 20:00'a denk geliyor.

Etkinlikte yapılacak duyurular ile ilgili bir açıklama yapılmasa da başta da belirttiğimiz gibi iPhone 12 ailesinin duyurulmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bunun sebebi ise tabi ki firmanın Eylül ayı içerisinde yapmış olduğu diğer sunumdan kaynaklanıyor. Apple 15 Eylül'de bir sunum gerçekleştirmiş ve Apple Watch Series 6 ile birlikte yeni iPad modellerini tanıtmıştı. Bu yeni sunumda ise muhtemelen iPhone 12 modelleri ile birlikte yeni bir kulaklık duyurusu ile karşılaşacağız.

Apple iPhone 12 sunum tarihini duyurdu

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 13:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.10.2020 12:16
Yeni nesil konsol ve 3090'lık pc grafikleri mobile Oyunlar görünümünde seyrediyor,,,
Kalan Karakter : 300 Gönder
Apple iPhone 12 sunum tarihini duyurdu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×