Apple'dan oyun konsolu mu geliyor?

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 2.05.2011 - 13:45
Apple'ın oyun konsolu üreteceğine dair söylentiler var.
Apple'ın yeni AppleTV'sini Cortex A5 gibi güçlü bir işlemci ile piyasaya sürecek olması, akıllara 'Konsol benzeri bir eğlence kutusu mu geliyor? sorusunu getirdi. Önceki AppleTV'lerde bulunan işlemciden yaklaşık 5 kat daha yüksek güce sahip olan Cortex A5, iPad 2 üzerinde gösterdiği oyun performansı ile dudak uçuklatıyor. Söylentilere göre bu televizyon kutusunun bir oyun konsolu gibi oyun oynatabilme ihtimali var.

Apple'dan oyun konsolu mu geliyor?
Yazılım açısından üst düzey seçeneklere sahip olan Apple, mevcut cihazları ile bile konsolların korkulu rüyası haline gelmiş durumda. iPhone, iPod Touch ve iPad üzerindeki oyun satışlarıyla PSP ve Nintendo DS'i tehdit eden bir yükselişe geçen Apple, yakında bir oyun konsolu çıkarırsa şaşırmamak gerek. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar 81
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Apple'dan oyun konsolu mu geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×