Aquaman filminden yeni bir görsel paylaşıldı

Aquaman filminden yeni bir görsel paylaşıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.12.2017 - 16:08
Jason Momoa yine kaslarını sergiliyor

Aquaman geçtiğimiz ay izlediğimiz Justice League: Adalet Birliği filmi ile birlikte DC sinematik evrenine de merhaba demiş oldu. Görünüş itibari ile çizgi roman serisinden oldukça farklı dursa da filmin en sevilen karakterlerinden biri olduğunu da söyleyebiliriz. Tabi bunun en büyük sebebi karaktere hayat veren isim olan Jason Momoa. İşte bu karakterin solo filmi için yavaş yavaş tanıtımlara hız verilmiş durumda. İlk fragmanını merakla beklediğimiz Aquaman filmi için yeni görüntüler de gelmeye devam ediyor.

Aquaman filmi ne zaman gösterime girecek?

Film için yayınlanan bu görsele baktığımızda ise karakteri kaslarını ve dövmelerini sergilerken görüyoruz. Denizaltı ya da gemi gibi bir mekanda gördüğümüz karakter ile ilgili daha fazla bilgi ise verilmemiş. Geçtiğimiz günlerde çekimleri tamamlanan ve ilk olarak Temmuz ayında gösterime girmesi planlanan filmin gösterim tarihi 21 Aralık 2018 olarak açıklanmıştı.

Filmde Aquaman rolünde Jason Momoa, eşi Mera rolünde Amber Heard, Nuidis Vulko rolünde Willem Dafoe, Tom Curry rolünde Temuera Morrison, Nereus rolünde Dolph Lundgren, Black Manta rolünde Yahya Abdul-Mateen II, Murk rolünde Ludi Lin, Ocean Master rolünde Patrick Wilson, Atlanna rolünde Nicole Kidman ve Jesse Kane rolünde Michaell Beach'i göreceğiz.

Aquaman filminden yeni bir görsel paylaşıldı

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 06:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.12.2017 17:50
dövmeli rockstar ve biraz CGI al sana aquaman mi oluyor ? :D elinde milyarlarca dolar olan firmalar nasıl bu tür küçük hatalar yapıyor akıl alır gibi değil adammı bulamadınız yani
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.12.2017 00:06
Ah be bizimde elimizden tutan yok ki galon galon steroid alıp asılalım vücuda :D:D:D
MK Okuru
MK Okuru 31.12.2017 20:45
Değilim kanka.. Normal yollarla ne kadar yapılabiliyorsa onu bilen ve sınırın o olduğunu, takviye ürün ve anabolik zımbırtılar sonucu sınırı aşabileceğini bilen CİLER denim ;)
MK Okuru
MK Okuru 31.12.2017 12:00
Haha sen de her gördüğü vücüt yapmış insana “streoid len bu ben de bassam ben de yaparım olm “ culardansın dimi :))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.12.2017 22:02
Noooğ ! William Dafoe'ya Joker olarak ihtiyacımız vardı ama o başka role gitmiş :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×