Aral, oyunlarda %60'a varan indirim fırsatları sunuyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 1.12.2014 - 11:41
Oyunculara özel kampanya Aral’dan...
Türkiye’nin en büyük oyun distribütörü Aral, oyuncuların yüzünü güldürecek yeni ve özel bir kampanyanın bugün itibari ile başlayacağını duyurdu.
 
Dünyada milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmış oyunlarda geçerli olacak büyük indirim, Aral’ın katkıları ile tüm prestijli mağazalarda başlayacak. 04 Ocak 2015 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında birbirinden değerli oyunlar büyük indirimler oranları ile oyuncuların beğenisine sunulacak. Bu benzersiz oyunlara % 60’a varan indirim oranları ile sahip olmak için, satış noktalarını ziyaret edebilir ya da www.aralgame.com  üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Aral, oyunlarda %60'a varan indirim fırsatları sunuyor
 
% 60’a varan dev indirim! Bol çeşit benzersiz fiyatlar! Futbol, Aksiyon, FPS hepsi bu kampanyada; altı yüzün üzerinde oyun için geçerli olacak büyük indirim, tüm platformları da kapsayacak. Her oyuncuya hitap etmesi planlanan kampanyada Call Of Duty Ghosts’dan FIFA 15’e, Assassins Creed Black Flag’dan Batman Arkam Origins’a, Destiny’den PES 2014’e, Battlefield’dan Medal of Honor’a kadar en yeni ürünlerin fiyatları dibe vuracak! Kampanya etiketli ürünlerde geçerli olacak dev indirimde; PC, PS3, PS4, XBOX 360 ve XBOX ONE formatları yeni fiyatları ile raflardaki yerini alacak.

-Basın Bülteni

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 11:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Aral, oyunlarda %60'a varan indirim fırsatları sunuyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×