Aramızdaki cahili buluyoruz

Aramızdaki cahili buluyoruz

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.01.2018 - 15:53
Ekip olarak Knowledge is Power oynadık!

Knowledge is Power, yani Bilgi Güçtür oyunu, Playstation 4 için çıkan ve Playlink konseptinin yeni ürünü olan bir parti oyunu. Hatırlayacağınız gibi Sony E3 2017 fuarında Playlink konseptini duyurmuş ve oyuncuların telefonları ile katılabileceği yeni bir oyun türüne kapılarını açmıştı. Nitekim Ağustos ayında bu Playlink konseptinin ilk oyunu olan That's You ile karşılaşmıştık. Daha sonrasında ise gizemli hikayesi ile Hidden Agenda oyunu karşımıza çıkmıştı. Bu konseptin yeni oyununda ise oyuncular bilgilerini yarıştırıyor.

Knowledge is Power ile aramızdaki cahilleri buluyoruz

Knowledge is Power, tıpkı That's You'da olduğu gibi çoklu oyuncu desteği ile karşımıza çıkan bir parti oyunu. Bu sefer ki işleyiş ise hem bilgi hem de genel kültüre dayalı olan soruları bilmek ve rakiplerinizin önüne geçmek. Üstelik tüm soruları bile bilseniz rahat edemiyorsunuz çünkü rakipleriniz türlü taktikler ve çamura yatmalar ile ayağınızı kaydırabiliyor.

Türkçe dublaj ve daha da önemlisi yerelleştirme desteği ile çıkan Knowledge is Power için hazırladığımız videoya aşağıdan göz atabilir ve içimizdeki cahillerin nasıl ortaya çıktığına tanıklık edebilirsiniz :) 

That's You videosu: https://www.youtube.com/watch?v=xfL1o-mcVEY

Hidden Agenda videosu: https://www.youtube.com/watch?v=jQJ351sICks&t=17s

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 17:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2018 19:11
Gürültüden hiçbir şey anlamadım, ama oyun eğlenceliymiş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2018 20:03
Cahillerin Kazanı!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2018 16:39
Siz oynadıktan sonra daha iyi anladım ki, knowledge is gerçekten powermış. Furkan Jr., Takım Kaptanları kapısını, "kesin Ersin Kılıç çıkar, ne kolay soru" diye düşünerek mi seçmiş?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×