Ardı arkası kesilmiyor: MOH: PA

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Ardı arkası kesilmiyor: MOH: PA
1942 yılında Guadal Kanalı ve çevre adalar üzerinde uçuş yapan bir birlik, Japonların Tokyo’ya giden bu yolu kapatmak üzere savunma hattı inşa etmek olduklarını tespit etti. İnşa halindeki savunma hattının kontrolünü almak üzere bir asker taburu gönderildi. Önce adanın kontrolünü aldılar ardından güçleri yettiğince adayı savunmaya çalıştılar. Hava saldırıları artmaya başlayınca daha fazla dayanamayacaklarını anladılar ve acil olarak yardım birliği talep ettiler. Ancak yardım birliği gelmedi. Dört bir yanı sarılmış olan askeri birlik, Japon İmparatorluğu’nun askerlerine karşı, kısıtlı mühimmat ile insan tarihinin gördüğü en acımasız savaşlarından birini yaşadılar. Japonlar bu kritik bölgeye “Lunga Point” diyorlardı. Amerikan askerleri ise “Henderson Field”. Bu ada bir anlamda Pasifik'in anahtarıydı.

Electronic Arts, Medal of Honor Pacific Assault Director's Edition'ı, bugün Kuzey Amerika'da mağazalara gönderdiğini bildirdi. Director's Edition oyunun DVD versiyonu. 6 video filmi, 2 interaktif uygulama ve özel bir silah içeriyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 10:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ardı arkası kesilmiyor: MOH: PA

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×