Arena of Valor için yeni kahraman, harita ve savaş modu geldi

Ersin Kılıç 26.01.2022 - 16:19
Arena of Valor: Yeni Çağ için yapılan açıklamaya göre Zarif Prenses Yue, Bahar Yağmuru Festivali haritası ve Supremacy Blitz modu oyuna eklendi.

Geçtiğimiz yıl Türkiye faaliyetlerine başlayan ve yakında yerelleştirme çalışmalarıyla da karşımıza çıkacak olan Arena of Valor: Yeni Çağ için büyük bir güncelleme daha yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte oyuna Zarif Prenses Yue, Bahar Yağmuru Festivali haritası ve Supremacy Blitz modu eklendi. Firmanın yapmış olduğu açıklama ve bu yeni içeriklere dair detaylar şu şekilde;

Arena of Valor için yeni kahraman, harita ve savaş modu geldi

Arena of Valor: Yeni Çağ (AoV), uzaklardaki gizemli Ejderha Krallığı’nın zarif prensesi Yue’nin bugünden itibaren savaş alanına geleceğini duyurdu. Oyuncular, rakiplerini yenme ve tahta çıkma görevinde bu yeni karaktere de bürünebilecek. 

Yue, orta koridor oyuncuları için sabit noktalı bir keskin nişancı büyücüsü. Kehanet Yelpazesi ile Yue, oyunun ilerleyen kısımlarında düşmanlarına önemli derecede hasar veren sabit bir büyü yapabiliyor. Oyuncular, uzaktan nişan alarak prensesin yeteneklerini ortaya çıkarabilir ve zarif bir tarzda galibiyete uzanabilirler.

Yue, Ejderha Krallığı’nın geleneksel tatili olan AoV’nin Bahar Yağmuru Festivali ile birlikte oyuna ekleniyor. Kutlamalar çerçevesinde oyuna yeni tematik harita ve ülkelere/bölgelere göre çeşitli oyun içi aktiviteler geliyor.

Arena of Valor: Yeni Çağ’ın Bahar Yağmuru Festivali güncellemesi ile ayrıca oyuna yeni bir oyun modu olan Supremacy Blitz ekleniyor.  Başlangıçta 20 kahramanın yer aldığı bu heyecan dolu yeni mod sayesinde, kısa diriliş süreleri ve geliştirilmiş kahraman becerileriyle hızlı tek maçlık oyunlar oynayabilir ve kahramanların gizli potansiyellerini ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca hızlı bir şekilde altın ve deneyim kazanabilirsiniz.

Arena of Valor için yeni kahraman, harita ve savaş modu geldi

Ayrıca bu güncelleme ile oyun içinde çeşitli sistem optimizasyonları da yapılıyor. Kolaylaştırılmış bir tutorial bölümünün yanı sıra, AoV’nin dünyasının ve kahramanlarının daha iyi anlaşılabilmesini sağlayan yeni tematik Dereceli Sezon oyuna eklenen özellikler arasında yer alıyor. Bir diğeri yenilik ise, oyuncuların oyun içi profil sayfalarından yazı ve fotoğraf paylaşıp tıpkı bir sosyal medya platformu gibi etkileşime girebileceği  yeni “Moments/Anlar” özelliği. 

Arena of Valor: Yeni Çağ’ın yeni kahramanı Yue, Bahar Yağmuru Festivali güncellemesi, Supremacy Blitz modu ve çok daha fazlası yeni güncelleme ile bugünden itibaren oyuna eklendi. Arena of Valor: Yeni Çağ oyununu ücretsiz olarak iOS ve Android için buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2024 11:21
Kalan Karakter: 300 Gönder
Arena of Valor için yeni kahraman, harita ve savaş modu geldi
İlginizi Çekebilir