Arena of Valor: Yeni Çağ, Şampiyonlara meydan okumaya çağırıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.11.2021 - 11:43
Tüm dünyadan yayıncılar, takipçilerinden oluşan takımlarını kuracak ve Arena of Valor: Yeni Çağ’da birbirlerine karşı yarışacaklar.

Geçtiğimiz günlerde ülkemizdeki faaliyetlerine başladığı açıklanan Arena of Valor: Yeni Çağ için yeni etkinlik duyuruları gelmeye devam ediyor. Son olarak Türkiye'ye özel bir kostüm ve Cumhuriyet Bayramı içerikleri ile karşımıza çıkan oyun bu sefer küresel bir etkinliğe imza atıyor. Yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

Arena of Valor: Yeni Çağ, Şampiyonlara meydan okumaya çağırıyor

Arena of Valor: Yeni Çağ, 1-5 Kasım tarihleri arasında Season of Change etkinliği ile oyuncuları şampiyonlara meydan okumaya çağırıyor. Türkiye’nin de dahil olduğu dünyanın birçok ülkesindeki ünlü yayıncılar, takipçileriyle birlikte takımlar oluşturacak ve diğer takımlara karşı 5v5 kapışacaklar.

Arena of Valor: Yeni Çağ, Şampiyonlara meydan okumaya çağırıyor

Oynayanlara ve izleyenlere ödül yağmuru

Twitch, YouTube ve Nonolive gibi platformlarda yayınlanacak olan etkinlik için oyuncuları birçok sürpriz bekliyor. Sevdikleri yayıncılarla aynı takımda oynama fırsatını yakalayabilmenin yanı sıra, oyun içi ödüller kazanabilecekler. Etkinlik süresince izleyicilere de oyun içi ödüller dağıtılacak.

Bugün başlayan Season of Change etkinliğine Türkiye’den LAZ, Furkan Yaman, Vales, Dora “Stratera” Özsoy, Oyunbros, KassadinsCreed ve Berk Muhammet gibi önde gelen yayıncılar katılıyor.

AOV yerel etkinliklere önem veriyor

Arena of Valor: Yeni Çağ, Şampiyonlara meydan okumaya çağırıyor

Arena of Valor: Yeni Çağ, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı oyun içi etkinlikler ve sürpriz hediyelerin yanı sıra ünlü Twitch yayıncıları ve YouTuber’lar karşı karşıya geldiği Cumhuriyet Bayramı Özel Maçı ile kutladı. Arena of Valor’ın resmi YouTube kanalından yayınlanan etkinlik ilk üç gününde 2 milyon kişi tarafından izlendi.

Ayrıca Arena of Valor: Yeni Çağ’ın Türkiye’ye gelmesi ve Cumhuriyet Bayramı kutlamaları etkinliği sebebiyle 5v5 modunda tüm kahramanlar 4 Kasım tarihine kadar oynanabilir durumda. Arena of Valor: Yeni Çağ, Nimo TV işbirliğiyle bugün itibarıyla 29 Kasım tarihine kadar oyunun yayınını yapacak yayıncılara, toplamda 1000 USD değerinde oyun içi kodlar ve Google kart ödülleri dağıtıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 00:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Arena of Valor: Yeni Çağ, Şampiyonlara meydan okumaya çağırıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×