Arena of Valor: Yeni Çağ tüm oyuncuları turnuvaya çağırıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.11.2021 - 14:06
Arena of Valor: Yeni Çağ, herkesin katılabileceği One Punch Man temalı topluluk turnuvası ile yerel çalışmalara devam ediyor.

Ülkemizde faaliyetlerini arttırmaya başlayan Arena of Valor: Yeni Çağ'dan tüm oyuncuların katılabileceği bir turnuva duyurusu geldi. Bununla birlikte "Soru Fırtınası" isimli bir video serisinin duyurusu da yapıldı. Firmadan gelen bilgiler ve turnuva ile ilgili detaylar şu şekilde;

Arena of Valor: Yeni Çağ tüm oyuncuları turnuvaya çağırıyor

Arena of Valor: Yeni Çağ için Türkiye’deki tüm oyuncuların katılabileceği ödüllü bir 5v5 topluluk turnuvası başlıyor. 20-21 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan bu turnuvanın finali 21 Kasım’da Nimo TV’de yayınlanacak. Birinci takımın tüm üyelerine sevilen anime serisi One Punch Man’in kahramanı Saitama’nın büyük aksiyon figürü ile Krizi kostümü, ikinci olan takımın tüm üyelerine One Punch Man Saitama’nın küçük aksiyon figürü ile Errol kostümü, üçüncü olan takımın üyelerine 100 TL değerinde Google Play hediye kartı, dördüncü olan takımın tüm üyelerine ise One Punch Man Errol kostümü verilecek.

Arena of Valor: Yeni Çağ tüm oyuncuları turnuvaya çağırıyor

Dileyen herkesin katılabileceği bu ödüllü turnuvaya kayıt olmak için son tarih ise 19 Kasım. Harika ödüllerden birini kazanabileceğiniz One Punch Man temalı Arena of Valor: Yeni Çağ yerel turnuvasına buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Black Friday indirimleri başlıyor

Black Friday döneminde çeşitli kampanyalar oyuncularla buluşuyor. 26 Kasım - 28 Kasım tarihleri arasında oyuna giriş yapan herkes bir adet indirim kuponunun sahibi oluyor. Yüzde 50 ile yüzde 90 arasında değişen indirim oranlarına sahip olan bu kuponlar, kazanıldığı tarihten itibaren 7 gün boyunca belirli kostüm alışverişlerinde geçerli oluyor. Ayrıca 22 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında DC kahramanlarında geçerli bir kupon satışa çıkıyor. İndirimli fiyatıyla alınacak bu kupon ile aralarında Batman, Clown, Flash, Wonder Woman, Superman’in bulunduğu beş kahramandan bir tanesini seçilebiliyor.

Arena of Valor: Yeni Çağ tüm oyuncuları turnuvaya çağırıyor

Ünlü influencer’lar favori karakterlerini açıkladı

Arena of Valor: Yeni Çağ için YouTube ve Twitch dünyasından ünlü içerik üreticilerin görüşlerine yer verilen Soru Fırtınası video serisi başladı. Yayınlanan ilk iki bölümde Enes Batur, Tuğkan “Elraenn” Gönültaş, Deli mi ne?, Orkun Işıtmak, Dora “Stratera” Özsoy, Cemre Solmaz, Laz Ali ve Hasan “Sesegel” Muştan, Arena of Valor: Yeni Çağ’daki favori karakterleri ve çok daha fazlası hakkında konuşuyor. Soru fırtınası serisinin ilk bölümünü buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. Toplamda dört bölüm olacak serinin tüm bölümleri Arena of Valor: Yeni Çağ resmi Youtube hesabı üzerinden yayınlanacak.

Türkiye pazarına yeni giren Arena of Valor: Yeni Çağ, yatırımlarına ve etkinliklerine son sürat devam edecek. Önümüzdeki dönemde yerel turnuvalar ile birlikte çok daha fazla yerel içerik de oyuncuların beğenisine sunulacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 01:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Arena of Valor: Yeni Çağ tüm oyuncuları turnuvaya çağırıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×