Arınma Gecesi film serisi diziye uyarlanabilir

Onur Güner
Onur Güner 2.10.2016 - 13:19
Yönetmen James DeMonaco kolları çoktan sıvamış
İlk olarak 2013 yılında vizyona giren The Purge (Arınma Gecesi) filmi, özellikle Gerilim severleri mest etmiş ve dünya çapında 89.3 milyon $ hasılat elde ederek yapımcılarını sevindirmişti. Konu olarak ise, yılda sadece bir gece bütün suçların serbest olduğu, insanların sokaklarda birbirlerini öldürdüğü bir Gerilim filmiydi. Kan gövdeyi götürdüğü filmin oyuncu kadrosunda ise, Ethan Hawke, Lena Headey, Adelaide Kane ve Max Burkholder gibi isimleri barındıran filmin senarist ve yönetmeni James DeMonaco, normalde filmi tek film olarak tasarladığını söylemiş ancak gelen olumlu tepkiler üzerine 2. filmin çekileceğini söylemişti ki baştan aşağı yenilenen kadrosuyla 2014 yılında Arınma Gecesi: Anarşi filmi ile kalitesini bir kat daha arttıran serinin son olarak 2016 yılında 3. filmi olan Arınma Gecesi: Seçim Yılı vizyona girdi. Seriyi sonlandırdığını açıklayan ünlü yönetmen DeMonaco yine sözünde durmayacak gibi.

Arınma Gecesi film serisi diziye uyarlanabilir
Çıkan söylentilere göre, The Purge serisi devam edecek ancak sinemalarda değil, evimizdeki televizyonlarda. Zira sızdırılan haberlerde, ünlü yönetmenin seriyi dizi olarak tasarladığı ve hatta kanal olarak The Walking Dead dizisinden tanıdığımız AMC ile anlaştığı söyleniyor.  Yine bolca kanlı sahnelere tanıklık edeceğimiz ve gerilimi sonuna kadar yaşayacağımız dizinin ismi ise, The Purge: New System (Arınma Gecesi: Yeni Sistem) olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Hatta konu olarak ise, insanların Arınma Gecesi yasasını nasıl ortaya çıkardığını, ilk Arınma Gecesi'nin nasıl olduğunu, insanların ne tür acılar yaşadığını ve bu geceye karşı olan NFFA adlı örgütün nasıl kurulduğunu falan anlatacakmış. Zaten serinin son filminde Arınma Gecesi bittiği için filmlerden öncesini izleyebileceğiz.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 18:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
askaya04
askaya04 3.10.2016 19:29
Keşke spoiler içerir diye yazsaydın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2016 10:06
daha dün ilk filmi izlemiştim sayenizde spoileri yedim...saolun lan :/
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2016 08:33
çok kaliteli bir seri yapım izlemeyen varsa kesinlikle tavsiye ederim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2016 14:34
nnooooooooooooo film spoilerı yedim
Kalan Karakter : 300 Gönder
Arınma Gecesi film serisi diziye uyarlanabilir

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×