Arkane Lyon Blade Oyununu Duyurdu

Tunay Şahin 8.12.2023 - 05:57
Arkane Lyon, Marvel evrenine Blade karakteriyle giriş yapıyor. Yeni oyun, vampir avcısı Blade'in maceralarını oyunculara sunacak.

Bethesda ve Arkane Lyon, Marvel dünyasına adım atarak, Blade karakterine dayanan yeni bir oyun duyurdu. Oyun Marvel Blade olarak geçiyor.

Marvel Blade Üzerine Yeni Bir Oyun

Arkane Lyon, Marvel'ın popüler karakteri Blade'in hikayesini ele alan yeni bir oyun geliştiriyor. Blade, Firaxis Games'in Midnight Suns isimli süper kahraman odaklı taktiksel RPG'sinde önemli bir rol oynamış ve yakında Mahershala Ali'nin başrolünde olacağı yeni bir MCU filmine konu olacak.

Oyuncuların Blade'in Dünyasına Adım Atması

Bu yeni oyunda, oyuncular Blade'in ikonik botlarına ve trençkotuna bürünerek vampirlerle mücadele edecek. Arkane Lyon, bu oyunla Marvel evrenindeki vampir adaletini oyunculara sunmayı hedefliyor.

Arkane'nin Önceki Vampir Temalı Oyunu

Arkane'nin en son oyunu Redfall da vampir temalıydı ancak Steam'de beklenen ilgiyi görmedi. Şimdi, Blade ile ikinci bir şans elde ediyorlar.

İlginizi Çekebilir: The Game Awards 2023 Kazananları Belli Oldu

Beklentiler ve Gelişmeler

Arkane Lyon'un Blade oyununun nasıl bir deneyim sunacağı ve Marvel hayranlarının beklentilerini karşılayıp karşılayamayacağı merak konusu. Oyunun gelişimi ve çıkış tarihiyle ilgili detaylar ortaya çıktıkça, bu hikayeyi yakından takip edeceğiz.

Arkane Lyon'un Marvel Blade üzerine geliştirdiği bu yeni oyun, hem oyun hem de süper kahraman hayranlarını heyecanlandıran bir gelişme. Blade'in karanlık ve gizemli dünyasına adım atacak olan oyuncular, bu yeni macerayı sabırsızlıkla bekliyor olacaklar.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 23.02.2024 04:30
Kalan Karakter: 300 Gönder
curse
curse 10.12.2023 15:20
oyun PS ye yapılacak mı?
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2023 14:44
Abi ps5 sahipleri olarak twittera ps5 i alarak ağlayarak yalvarırım bethesda bize blade portu yap videosu çekip atmanız lazım bol boş belki acır yaparlar
Kalan Karakter: 300 Gönder
hasanuzzy
hasanuzzy 9.12.2023 13:40
Arkane Lyon iyi firmadır. Bu arada fragmanda, kuaför dükkanının girişinde, haç işaretinin üst tarafında, arapça Kur'an'dan Felaq suresinin ilk ayeti yazıyor. " ?1? De ki: “Sabahın rabbine sığınırım " meali bu. Bence çok ilginç bir yaklaşım.

-------------

Çok güzel bir belirleme. Haberi yapılmaya değer :) Teşekkürler paylaşımınız için.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2023 18:01
Bu oyun peki fps mi olacak?
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2023 16:37
Etkinlikte çok fazla 8-13 yaş aralığında fortnite hayranı yoktu o yüzden pek heyecanlanılmadı ama geliştiricisinin kafası bayağı iyiydi.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Arkane Lyon Blade Oyununu Duyurdu
İlginizi Çekebilir