Arkane Studios: Dishonored serisini dinlenmeye bıraktık

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 15.08.2018 - 11:01
Üçüncü oyun için biraz daha bekleyeceğiz

Arkane Studios, Dishonored serisini bir süre dinlenmeye bıraktığını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen QuakeCon festivalinde, Arkane Studios'un baş tasarımcısı Ricardo Bare ile bir röportaj yapıldı. Bu röportajda Richardo Bare; Dishonored'ın şu an dinlendiğini, halihazırda bir planları olmadığını belirtti. İlerde ne olacağı da belli olmaz diyen Bare, açık kapı bırakmayı da ihmal etmedi.

Dishonored serisi bir süre dinlenecek

2012 yılında çıkan ilk Dishonored, karanlık dünyası, özgün oynanış mekanikleri ve mekan tasarımlarıyla ön plana çıkmıştı. Bir suikastçıyı kontrol ettiğimiz oyunda, uygulayabileceğimiz farklı farklı suikast çeşitleri ve gizlilik elementleri oldukça beğenilmişti. 2016 yılında çıkan ikinci oyun Dishonored 2'de de Arkane Studio, bu çizgisini korumayı başardı. Daha sonra Arkane Studios, 5 Mayıs 2017'de Prey 2'yi duyurdu. Prey 2 de, benzer oynanış mekanikleri sunuyordu. Gizemli hikayesiyle, rpg elementleriyle, ve özellikle bölüm tasarımlarıyla oldukça iyi bir iş çıkartan Prey 2 de, oyuncular tarafından beğenilen bir yapım oldu. Arkane Studios'dan gelen açıklamalara bakarsak, Stüdyonun başka planları var. Dishonored serisini dinlenmeye bırakan firma, yeni bir seri üzerinde çalışıyor olabilir. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2018 21:19
Prey 2 isimli bir oyun çıkarmadılar. Oyunu nasıl ismi Prey. Kafanıza göre numara vererek MK Okuru 15.08.2018 16:16 kişinin attığı yorumdan ne farkınız olur?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2018 16:16
Dishonored serisinin üçüncü oyunu var zaten: Death of the Outsider.

--------------------------------

Death of the Outsider, 3. oyun değil, 2. oyunun genişleme paketidir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2018 14:55
Saçma sapan fps oyunları çıkaracaklarına keşke Dishonored ile ilgilenselerdi. Öldürmekten başka amacı olmayan senaryosu sıfır oyunlar mongolların baya hoşuna gidiyor ama biz gerçek usta oyuncular böyle muazzam oyunları istiyoruz her zaman. Dishonored bana göre Prince of Persiadan sonra G.O.A.T. dır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Arkane Studios: Dishonored serisini dinlenmeye bıraktık

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×