Arkham Asylum 2 ortalığı ayağa kaldıracak!

Arkham Asylum 2 ortalığı ayağa kaldıracak!

Emre Günen
Emre Günen 5.10.2010 - 16:51
Arkham Asylum 2 ortalığı ayağa kaldıracak!
Geçtiğimiz sene oyun dünyasını ters köşeyi yatıran Rocksteady firması, Batman oyunu ile büyük bir başarı yakalamıştı. Şimdi ise ikinci oyunun hazırlığı içinde olan firmanın, Arkham Asylum 2 ile ortalığı ayağa kaldıracağına kesin gözüyle bakılıyor.

Arkham Asylum 2 ortalığı ayağa kaldıracak!

Henüz resmi açıklamalar bulunmasa da yeni bölümde karşımıza çıkması kesin olan düşmanlar heyecanımızı artırıyor. Joker ve Harley Quinn'in yeniden karşımıza çıkmasının yanı sıra, Penguen, Kara Maske ve Çift Surat'ın da yeni oyunda rakibimiz olacağı konuşuluyor.

Yeni oyunun Arkham adasında değil de Gotham Şehri'nin içinde geçeceği heyecanımızı artıran bir diğer unsur. Öte yandan Batman'in dostu Nightwing'in de yardımımıza koşacağı söylenenler arasında.

Rocksteady'nin ilk oyunda yakaladığı başarıyı aynen devam ettireceklerini düşünmemiz yanlış olmayacaktır. Arkham Asylum 2'nin yapım aşamasında olduğunu biliyoruz, ama çıkış tarihi hakkında hiçbir bilgi yok.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 07:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×