1/7

Arkham Asylum'un Sakinleri

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Kara Şövalye'nin düşmanlarını yakından tanıyalım
Haziran ayı sonunda raflarda yer alacak olan Batman: Arkham Asylum’da, Kara Şövalye’nin tüm düşmanları tek bir amaç için bir araya geliyor. Özgürlüklerini kısıtlayan, Gotham’ı bir suç şehri haline getirmelerinin önüne geçen Batman’i yok etmek adına Joker’in önderliğinde toplanan düşmanlar, Arkham Asylum’da Yarasa Adam’ı avlamak için pusu kuruyor. Peki kim bu düşmanlar ve ne gibi özellikleri var? İşte Gotham’ın Kara Prensi’nin müstakbel cellatları:

Arkham Asylum'un Sakinleri
HARLEY QUINN

Arkham Asylum’daki en ilginç karakterlerden biri şüphesiz ki Harley Quinn’dir. Zira Arkham Akıl Hastanesi’nde psikiyatrist olarak çalışan Harley, çizgi romandaki hikayeye göre Joker’in kaçmasına yardım etmiştir. Zaten Joker ile olan samimiyeti de dikkatli gözlerden kaçmamaktadır. Tıpkı Joker gibi zekasına güvenen Dr. Harleen Quinzel, kurduğu tuzaklar ve yakın dövüş becerileri ile kendine suçluların dünyasında saygın bir yer edindi.
Arkham Asylum'un Sakinleri
RATCATCHER

Gerçek adı Otis Flannegan olan Ratcatcher, ilk olarak 1988’de çizgi roman dünyasına adım attı. Gotham şehrinin lağımlarında dolaşan farelere hükmeden Ratcatcher, bu sayede dev ve iğrenç bir ordunun da sahibi oldu. Yanından ayırmadığı sopası ve fare kapanlarıyla dolaşan Otis, tabiri caizse Arkham’ın altını üstüne getirecek. Yüzündeki siyanür maskesi ve özel gas tabancasıyla Ratcatcher adeta ölüm saçıyor.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×