Arkham Origins oynanış videosu!

Arkham Origins oynanış videosu!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 21.10.2013 - 23:09
Hem de yapımcıların ağzından
Arkham Origins belki de bu sonbaharın en merak uyandırıcı oyunlarından biri. Altını çizelim; heyecan verici veya merakla beklenen demiyoruz; safi merak uyandırmaktan bahsediyoruz. Zira Rocksteady'nin başarıyla geliştirdiği iki oyundan sonra üçüncü oyunda bayrağı devralan WB Montreal'in nasıl bir iş çıkaracağı büyük bir soru işareti. Fakat aşağıdaki gibi oynanış videolarından anladığımız kadarıyla pek de kötü bir iş çıkartmayacaklar. Yapımcıların yorumlarıyla izlediğimiz videoda WB Montreal'in bizi Batman'in çömezlik yıllarını oynuyormuşuz gibi hissettirmek için neler yaptıklarını öğreniyoruz. Bu sırada Batman'in yeni hareketleri, grafikleri ve düşmanları da karşımıza çıkıyor tabii ki. Lafı fazla uzatmayalım. İşte Arkham Origins'in yeni oynanış videosu. Oyunun kendisi de bu Cuma, yani 25 Ekim'de PC, PS3, Wii U ve 360 için piyasada olacak. İyi seyirler!


Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 13:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×