Arma serisinin yapımcısı Vigor'u E3 2018 fuarında duyurdu

Furkan Güler
Furkan Güler 12.06.2018 - 02:54
Bildiğiniz diğer FPS oyunlarını unutun

Arma serisi sayesinde oyuncuları gerçekçi ve taktiksel bir savaş alanına götüren Bohemia Interactive, geride bıraktığımız günlerde yeni oyunlarını Twitter üzerinden duyurmuştu. Oyun hakkında sadece bir görsel paylaşan geliştiriciler, oyunun tanıtımı için E3 fuarını işaret etmişti. Bugün ise o oyunun ne olduğu belli oldu. Vigor adını alan yeni oyun, söylenenlere göre ilgi çekici bir FPS deneyimi sunacak. Oyuncuları diken üstünde tutacağı belirtilen oyunun daha çok hardcore oyunculara hitap edeceği söylendi.

E3 2018 fuarında Vigor duyuruldu

Oyun için sadece bir sinematik fragman yayınlayan geliştiriciler, oyunun mekaniklerinden pek fazla bahsetmedi. Ancak Vigor'un çevrimiçi rekabetçi bir oyun olacağını söyleyen Bohemia Interactive, oldukça ilgi çekici bir yapımla karşımıza çıkmış diyebiliriz. Alıştığımız diğer FPS oyunlarına nazaran farklı bir havada olacağı söylenen oyun, Norveç'te geçen bir savaşı konu alacak. Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyun, önümüzdeki Yaz aylarında Xbox Game Preview sistemine dahil edilecek.

Son olarak oyunda Battle Royale modu olup olmayacağı ise henüz belli değil. Bakalım geliştiriciler bizler için neler hazırlamış?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 22:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.06.2018 10:17
Bohemia dan uzak durun. Tecrübeyle sabittir. Paranızı başka oyunlara harcayın. Ben yandım siz yanmayın.
MK Okuru
MK Okuru 12.06.2018 18:16
Çiftlik Bank'ın farklı bir versiyonudur Bohemia
Kalan Karakter : 300 Gönder
Arma serisinin yapımcısı yeni oyununu E3 2018 fuarında duyurdu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×