Armada Battle çevrimiçi deniz savaşı oyununu denediniz mi?

Armada Battle çevrimiçi deniz savaşı oyununu denediniz mi?

Furkan Güler
Furkan Güler 5.04.2018 - 16:42
Ülkemizden çıkan ve ilgi çekici bir başka yapım daha.

Ülkemizde her geçen gün yerli oyun geliştiricilerinin ve yerli oyunların sayısı artıyor. Şimdi ise karşımızda henüz bir liseli geliştirici olan Salih Selim Belek'in ortaya koyduğu Armada Battle Online var. Oyunda bir geminin kaptanı olabilir, uçsuz bucaksız okyanuslarda maceralara atılabilir ve düşmanlarınızın korkulu rüyası olabilirsiniz.

Ülkemziden çıkan başka bir yerli yapım daha: Armada Battle

Armada Battle, çevrimiçi aksiyon tabanlı deniz savaşı oyunudur. Başlangıçta küçük bir filika ile başladığınız yolculuğa sistem ve düşman gemilerini batırarak, deniz canavarlarını öldürerek ganimetler kazanırsınız. Bu ganimetlerle yeni, daha güçlü gemiler satın alarak geminizi top ve envai çeşit aksesuarlar ile geliştirebileceğiniz bir korsan oyunudur.  Ama unutmayın bu yolda şan şöhret sahibi olmak da var, deniz dibini boylamak da…

Türk yapımı oyun henüz ön kayıt aşamasında bile 10 binden fazla kayıtlı kullanıcıya erişti. Şuanda alfa sürümünde olan oyun 1 ay içerisinde 200 bin görüntülenmeye ulaştı ve her geçen gün büyüyor.

İstanbul'a Özel Harita!
Oyunda her seviye için 4 farklı harita bulunuyor. Oyundaki haritaların en önemli özelliği farklı konseptlerde karşınıza çıkan özel haritalar. Örneğin oyuna ilk başladığınızda bulunduğunuz harita Kız Kulesi, Boğaz Köprüsü, Surlar vs. Istanbul'a ait izler taşıyor.
-Basın bülteni
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 21:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2020 23:56
oyun gayet güzel, hile yapanların yasaklanması normal ve oyuncu sayısı katlanarak artıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2019 22:36
sakın kesinlikle başlamayın tamamıyla para tuzağı.. para yatırmadan oynasanızda emeklerinize yazık her an banlanabilirsiniz. şuan temel oyuncuların çoğu oyunu bıraktı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2019 10:00
Sakın oyuna başlamayın Oyun kesinlikle iyi bir oyun değil 18 yaşındakı bir çocuk astıgım astık kestıgım kestık oyunun sahıbı benım dıye dolanıyor işine gelmedimi sebebsizce geminizi kapatıyor acıklama yapmıyor sonra hıc bıryerden ulasamıyorsunuz yıllanmıs emeklerınız yanıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2018 23:14
oyun kasıyor kasmaları çözülse güzel olacak geleceği var
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2018 16:29
Ne reklam ama
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×