Armored Core serisi devam edecek

Armored Core serisi devam edecek

Furkan Güler
Furkan Güler 5.12.2017 - 15:11
From Software'dan ünlü oyun serisi hakkında yeni bir açıklama geldi.

Armored Core sayesinde vakti zamanında meka savaşlarına giriş yapan From Software, ünlü oyun serisi hakkında yeni bir açıklama yaptı. From Sofware'ın resmi Twitter hesabından gelen açıklamaya göre Armored Core serisi sona ermeyecek. Armored Core'un 20. yılına özel yapılan müzik programını izleyenlere teşekkür eden From Software, açıklamasına yeni bir Armored Core oyunu için biraz daha beklememiz gerektiğini ekledi.

Armored Core serisi PlayStation 4'te yeniden karşımıza çıkabilir

Diğer bir yandan From Software, PlayStation 4 sahiplerine serinin 20. yılı şerefine özel bir tema verileceğini belirtti. Japonya PlayStation Store üzerinden erişilebilen temaya şu anda erişebilirsiniz. Souls serisinin ve Bloodborne oyununun geliştiricisi From Software'dan oyuncular şu anda yeni bir Bloodborne oyunu bekliyor. Dark Souls 3 ile birlikte güzel satış rakamlarına ulaşan geliştiriciler, yeni Bloodborne oyunu konusunda herhangi bir açıklama yapmadı. Muhtemelen geliştiriciler şu anda üzerinde çalıştıkları projeyi bitirdiklerinde yeni Armored Core oyununu yapmaya başlayacaklar. Hızlı oynanış yapısı sayesinde oynayanlarına zevkli dakikalar yaşatan Armored Core, muhtemelen 2019 yılında karşımıza tekrar çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 11:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×