1/2

Army of Two: The 40th Day

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Belalı ikili geri dönüyor
İki kişilik takım geri dönüyor. EA'in kafadar iki çalışanı Salem ve Rios için yeni görev yeri belirlendi, uçak biletleri alındı ve çalışmalar için her şey hazırlandı, ama bir sorun vardı; geldikleri şehir, kaosun eşiğindeydi. Hemen bir plan değişikliği yapıldı ve dosyaların yerini silahlar aldı.

Army of Two: The 40th Day
"İlk oyunları ile iyi bir satış rakamı yakalayan Salem ve Rios ikilisi, yeni maceraları ile geri dönüyor."

Mücadele başlasın...

EA Games, birkaç sene öncesine kadar bir takım değişikliklere gidileceğini ve yeni oyun serilerinin hazırlanacağını belirtmişti. Bunlardan birisi de Army of Two'ydu. İki karakterden oluşan bir takımın başından geçen aksiyon dolu ve mizahi maceraları anlatan yapım, iyi bir co-op deneyimi sunsa da birçok yönden zayıftı. Buna rağmen 2 milyon adet satmayı başardı. Şimdi ise EA Montreal, ilk oyunda beğenilen co-op deneyimini geliştirerek ve var olan eksileri de gidererek, daha iyi bir oyun için çalışıyor.

Army of Two: The 40th Day
"Bu kez Şanghay sokaklarındayız. Kısa sürede ortalığın karışması kaçınılmaz oluyor ve yine iki kişilik takım oyununu uygulayarak zafer elde etmeye çalışıyoruz."

Taş, kağıt, makas

Bu kez Şanghay sokaklarındayız. Kısa sürede ortalığın karışması kaçınılmaz oluyor ve yine iki kişilik takım oyununu uygulayarak zafer elde etmeye çalışıyoruz. Daha doğrusu çalışacağız. Army of Two: The 40th Day, ilk maceranın bitiminin bir kaç yıl sonrasında başlıyor. Yapımcılar, oyunu deneyecek yeni kullanıcıları da göz önünde bulundurarak, karmaşık bir hikâye yapısı oluşturmamış. Böylece ilkini oynamamış olsak da, zorluk çekmeyeceğiz. Kısacası The 40th Day’in tek odak noktası var; co-op oynanış, yani iş birliği.

Projede önemsenen detayların başında gerçekçilik geliyor. Bu konu, hem görseller, hem de oynanış özellikleri olarak karşımıza çıkacak. Unreal 3 motoruyla geliştirilen yapımın grafiksel kalitesi, ilk oyundan daha iyi görünüyor.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×