Artık Destiny 2 belirli bir seviyeye kadar ücretsiz

Artık Destiny 2 belirli bir seviyeye kadar ücretsiz

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 28.11.2017 - 14:09
Oyunu denemek isteyenler için büyük fırsat.

Destiny 2, Eylül ayında konsollarda, Ekim ayında ise PC platformunda yerini aldı. Başarılı bir istatistik ile ilerleyen oyunun Ağustos ayında yapılan betasını kaçıranlar ve oyunu denemek isteyenler için iyi haber Bungie'den geldi. Destiny 2 Free Trial adı altında yayınlanan Destiny 2 sürümünde oyuncular oyunu indirip yedinci seviyeye kadar ücretsiz olarak oynayabilecek. PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularının deneyebileceği bu sürümde oyunun hikayesinin birkaç saatini oynayabilir, EDZ yani dünya haritasını keşfedebilirsiniz.

Destiny 2 ücretsiz deneme sürümü geliyor

Oyundaki karakterimiz yedinci seviyeden sonra Titan gezegenine yolculuk ettiği için sonrasını deneme sürümü kapsamıyor. Ancak, oyunun deneme sürümünü bitirdikten sonra oyunu satın almaya karar verirseniz, kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Bu da demek oluyor ki Titan ve diğer gezegenlerdeki maceranız kesintisiz bir şekilde devam edecek. 5 Aralık'ta ilk ek paketi Curse of Osiris'i yayınlayacak olan Destiny 2, bol içeriklerle oyuncuların oyundan sıkılmasını engellemek istiyor. Destiny 2 oyuncularının en çok şikayet ettiği konu, oyunun bir süreden sonra tamamen kendini tekrarlaması. Bakalım Curse of Orisis ile neler değişecek?

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 06:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2018 19:26
Titan'da olsaydı keşke.Sırf Titan için sevinmiştim sonra 7 seviye üstü olduğunu öğrendim =(
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2017 20:59
Destiny 2 bitti artik herkez oyunu birakti rezil ettiler oyunu
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2017 13:55
Kader 2 artık BEDAVA, hem de Türkçe. Yani o kadar rezilmiş ki, bedava ve Türkçe olmuş, anladın ? Bu kıytırık oyunu para verseler oynamam, bir de para verip alanlar var galiba. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
nerobianco
nerobianco 28.11.2017 18:25
oyunu ücretsiz nerden indiriyoruz ? battle.net para istiyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×