Artık Guild Wars zamanı

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Artık Guild Wars zamanı
ArenaNet'in açıklamasına göre, hazırlanan massively multiplayer RPG oyunu Guild Wars'ın yapımı tamamlandı. Buna göre oyun, 26 Nisan'dan itibaren piyasalardaki yerini alacak. Guild Wars, Standart Edition ve Collector's Edition olmak üzere iki versiyon şeklinde piyasalara sürülecek.

Adından anlaşılacağı gibi oyun klan savaşları üzerine kurulu bir yapıya sahip. Alacağınız çeşitli görevleri tamalayabilmek için ekiplere katılacak ve yola çıkacaksınız. Ama önce karakterimizi seçerek işe başlamamız gerekmekte. Cinsiyeti, ten rengi, sınıfı gibi özellikleri belirledikten sonra oyuna geçiyoruz. Sınıf seçerken birincil ve ikincil olmak üzere iki farklı öğe belirliyoruz. Seçeceğimiz yetenek grupları arasında Warrior, Necromancer, Ranger, Monk, Mesmer ve Elementalist bulunuyor. Buna bağlı olarak savaşma ve büyü özelliklerimiz de ilerliyor. Bundan sonra oyuna başla diyoruz ve sonu zor gelecek gibi gözüken yüklemelere başlıyor. Sürekli olarak indirdiği dosyalar başlarda canınızı çok sıksa da, bir defalık olduğunu düşünürseniz pek sorun kalmıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 01:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Artık Guild Wars zamanı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×