Artık oyuncular PUBG'de AFK kalamayacak

Artık oyuncular PUBG'de AFK kalamayacak

Furkan Güler
Furkan Güler 4.09.2017 - 15:03
Oyunda AFK kalmaya alışmış oyuncular için kötü haberlerimiz var.
PC platformunda ulaşılması zor başarılara imzasını atan PlayerUnkown's Battlegrounds'a yeni bir özellik daha geliyor. Geliştirici ekip BlueHole'ün açıklamalarına göre artık PlayerUnkown's Battlegrounds'ta AFK kalmanın pek bir anlamı kalmayacak. Bazı kurnaz oyuncular, uçaktan atlayıp güvenli görünen yerlere giderek oyunu oynamadan oyunun sonunu getirebiliyor. Böylece oyunda devamlı para kasan oyuncular, daha fazla sandık açıp daha fazla eşyaya kavuşabiliyordu. Ancak oyuna eklenen yeni özellikten sonra, oyunda 5 dakikadan fazla AFK kalan oyuncular oyun sonunda neredeyse hiç para kazanamayacaklar.

Artık oyuncular PUBG'de AFK kalamayacak
Tabii ki bu durum AFK kalan oyuncular için cezbedici bir durum olmayacaktır. Ancak geliştirici ekip, ilerleyen dönemlerde AFK kalan oyuncuları oyundan atmaya yönelik yaptırımlar uygulayabileceklerini açıkladı. Her ne kadar AFK kalan oyuncular, diğer oyuncuların zevkini baltalamasa da, oyunun yapısına ters düşen hareketlerde bulundukları içinPlayerUnkown's Battlegrounds'ın sahip olduğu hayatta kalma havasını bozabiliyorlar.

Şahsen BlueHole'ün AFK oyuncular için daha sert yaptırımlar almasını doğru buluyorum. Umarım ilerleyen dönemlerde uygulanacak yaptırımlardan sonra oyunda daha fazla AFK kalan oyuncu görmeyiz.
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 04:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2017 18:49
Sen önce optimizasyon sorununu düzeltte
Kalan Karakter : 300 Gönder
nerobianco
nerobianco 10.09.2017 11:22
her oyunu high yada ultra ayarda oynarken bu oyunda inanılmaz bir lag ve kasılma söz konusu oluyor . sebebini anlıyamıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 04:39
Neydi bu mitthrainmiydi neydi milli takım diye haberini yaptığınız oda bunu yapıyo bi tek işte :D milli takım diye gazlıyosunuz sonra bize bu adamları :)
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2017 13:45
Mithrain yayınlarını izlersen oraya gitmeyi hak ettiğini anlarsın gayet başarılı iyi bir oyuncu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2017 21:53
doru mu bu
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 13:56
Kardeşim kesin uygulamaya geçerse açıklama yaparlar merak etme
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 12:13
Oyunun içine sicacaklar galiba. Oyunun mantığı zaten hayatta kalmak çekici gelmesinin sebebi gerçekçiliğin yüksek olması. Herkesi çatışmaya zorlarsan csgo nun yandan yemişi olur. Onlarla ugrasacaklarina 3 5 yeni silah harita koyunlarda keyfimize bakalim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×