Assasin's Creed'de multiplayer sürecek mi?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 20.07.2010 - 10:52
Assasin'ler, Templar'lara karşı

Assasin's Creed: Brotherhood yapımcılarından Jean-Francois Boivin, serinin ilerki oyunlarında da çoklu oyuncu desteği olup olmayacağı sorusunu yanıtladı.

Henüz bu durumun bir spekülasyon olduğunu belirten Boivin, Brotherhood'la çoklu oyuncu anlamında iyi bir iş çıkardıklarını ve bu evrende çoklu oyuncu modunun genişletilebileceğini söyledi.

Tekli oyuncu modunu da oldukça öven yapımcı, Brotherhood'la birlikte bu moda da çok önem verdiklerini söyledi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assasin's Creed'de multiplayer sürecek mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×