Assassin’s Creed: Ascendance ??

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 11.11.2010 - 16:26
Assassin’s Creed'e animasyon yapılırsa
Hatırlarsanız Assassin’s Creed 2 çıkmadan önce Ubisoft oyunun hikyasi ile ilgili insanları bilgilendirmek için içinde gerçek oyuncuların kullanıldığı kısa filmler çekmişti. Bu kısa filmler oyuncular tarafından bir hayli ilgiyle karşılanmıştı.

Assassin’s Creed: Ascendance ??
Bugün Ubisoft'un Assassin’s Creed: Ascendance isimli bir çalışması ortaya çıktı. Ubiworkshop tarafından Assassin’s Creed için bir anime-film yapılmaya başlanmış durumda. Henüz başka bir açıklama yok. Sizleri ortaya çıkan ilk anime videoyla başbaşa bırakıyoruz.


Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için tıklayın.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin’s Creed: Ascendance ??

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×