Assassin’s Creed: Brotherhood, 15 saat uzunluğunda

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.08.2010 - 00:41
Suikastçılık zor zanaat...
Ubisoft Montreal tarafından geliştirilip, Ubisoft tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon macera oyunu Brotherhood’un tek kişilik senaryosunun 15 saat civarında tamamlanabileceği duyuruldu. Ayrıca yapımcılardan Gaelec Simard ekliyor: Yan görevleri eklediğimizde oynanış süresi de otomatikman artacaktır.

Assassin’s Creed: Brotherhood, PC, PS3 ve X360 platformları için 16 Kasım’da raflarda olacak. Oyunun bir de PS3’e özel multiplayer betası yapılacak.

Assassin’s Creed: Brotherhood, 15 saat uzunluğunda
Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin’s Creed: Brotherhood, 15 saat uzunluğunda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×