Assassin’s Creed: Revelations şarkısı belli oldu

Burçin Aygün
Burçin Aygün 10.10.2011 - 10:15
Duygu yüklü anlar
Ubisoft yaptığı resmi açıklama ile Assassin’s Creed: Revelations için yapılan tema müziği yarışmasının kazananını duyurdu. Madeline adlı yarışmacı yapılan yarışmada son on aday arasına katıldı ve birinci olmayı başardı.

Assassin’s Creed: Revelations şarkısı belli oldu
Hans Zimmer, Lorne Balfe ve Simon Landry gibi ünlü kompozitörlerin jüri olduğu yarışmada lirikler ya da sadece mırıldanmalar da kullanılabilirdi. Bell'in kazanan şarkısına buradan kulak kabartabilirsiniz. 
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin’s Creed: Revelations şarkısı belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×