Assassins Creed 2'nin videosuna daha detaylı bir bakış!

Hamza Bulut
Hamza Bulut 3.06.2010 - 12:31
Assassins Creed 2'nin videosuna daha detaylı bir bakış!

         Geçtiğimiz günlerde "Assassins Creed 2" oyununun resmi sitesi yayına girmiş ve oyunla ilgili olduğu söylenen bir de video yayımlanmıştı. Fakat çoğu kişi bu videoda oyunla ilgili birşey bulamamış ve sadece çizimler ile haritalar izlemişti. Sonunda bu kişilerin yardımına Gametrailers.com yetişti ve oyunun videosunu inceleyerek tekrardan yayımladı. Videodan görüldüğü kadarıyla, oyunda Da Vinci ile alakalı çok şey olacak. Belki onun icatları silahlarımız olacak, kim bilir belki de suikastçi olarak Da Vinci'nin peşine düşeceğiz. Ayrıca, videoda görülen mekanik kanatlar, oyunda onları kullanarak uçabileceğimiz anlamına da geliyor olabilir. Sizler de bu videoyu izleyerek, kendi yorumlarınızı paylaşabilirsiniz, iyi seyirler.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 21:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassins Creed 2'nin videosuna daha detaylı bir bakış!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×