Assassin's Creed 3 için neler istiyorsunuz

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 7.12.2010 - 16:02
Ubisoft sizlere soruyor
Assassin's Creed serisi bildiğimiz gibi başarısını sürdürmeye devam ediyor. En son çıkan Assassin's Creed: Brotherhood ile bu başarı hem satış anlamında hem de oyuncuların ilgisi ile tescillendi.

Assassin's Creed 3 için neler istiyorsunuz

Ubisoft, 2011 yılı için büyük bir Assassin's Creed oyunu hazırladığını söylemişti. Yapımcılar yeni Assassin's Creed oyunu için bir anket düzenledi. Ankette olan fikirler gelen cevaplara göre yeni oyuna eklenecek. Yapılan anketin içeriği ciddi bir forum olan Neogaf'da yayınlandı.Biz de Ubisoft'un anketinden seçtiğimiz birkaç soruyu sizlere soralım dedik. Sizler ne düşünüyorsunuz?

1) Ezio'nun hikayesi İtalya dışına çıkarak devam etsin mi?

2) Eagle Vision için geliştirme: Gardiyanların devriye yolunu görebilmek, karakterlere soru sorduğumuzda; eğer bize yalan söylüyorlarsa anlayabilmek

3)  Co-op mode (internet üzerinden)

4)  Co-op mode  (internetsiz)

5) Yeni multiplayer modları hakkındaki fikirleriniz?

6) Multiplayer modu ve karakterleri için detaylı özelleştirme yapabilmek (Logolar, avatarlar, takım isimleri, giysiler vb.)

7) Serbest dolaşma modunda kılıçların akıcılığı ve hızımız arttırılsın mı?
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed 3 için neler istiyorsunuz

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×