Assassin's Creed 3'te Desmond görüldü!

Assassin's Creed 3'te Desmond görüldü!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 19.10.2012 - 21:00
Bir suikastçinin hikayesi, var olan dünyanın yaklaşan sonu...
Assassin's Creed 3, Desmond Miles ile ilgili ilk fragmanını bugün aldı. Sürpriz gerçek ise, videoyu izlerken duyduğunuz ses Desmond'un babasına ait. Bu sefer dünyanın sonu yaklaşıyor. Herşey, daha önce de olduğu gibi Desmond'ın elinde.

Altair'ın bilgeliği, Ezio'nun yetenekleriyle, Desmond biz Assassin's Creed oyuncularını buraya kadar getirdi. Bakalım bu sefer ne olacak.

İyi seyirler.

  
                
                                                        
Editörün Notu (Batuhan Kavruk): Her zaman Assassin's Creed'i, Prince of Persia özentisi olarak görmüştüm zamanında. Yine de mutlaka denemem gerektiğini hissediyordum. Ne de olsa Ubisoft'tu söz konusu firma. Desmond bizi buraya kadar getirdi. Ubisoft'un AC serisini tadında bırakacağını, ve bu oyunla sonlandıracağını düşünüyorum. Fragmanlar ve açıklamalar o yönde. Yine de Hidden Blade ile gerçek suikastçi duygsunu bir daha başka bir oyunda bu kadar derinden yaşayamayacağım. İnkar edemem, AC'yi özleyeceğim...

Requiescat in pace, Ezio...
        
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 12:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×