Assassin's Creed, ara veriyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.07.2010 - 12:00
Ubisoft'tan oyunun geleceğine dair duyuru
Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Assassin's Creed: Brotherhood, 19 Kasım itibariyle PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak. Oyunda Ezio'yu kontrol edecek ve önderi olduğu Brotherhood ile birlikte Roma sokaklarını birbirine katacağız. Seriye yeni eklenen multiplayer oynanış da yeni yapımın ilgi çekici yönlerinden biri. Peki, bundan sonra ne olacak?

Assassin's Creed, ara veriyor
Ubisoft, AC serisini devam ettirmeye kararlı, ancak yakın zamanda bu mümkün olmayacak. Zira seriye ara veriliyor. Yapımcılardan Jean-Francois Boivin, AC serisine ara verileceğini ve 2011 yılında yeni bir AC oyununun gelmeyeceğini söyledi.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed, ara veriyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×