Assassin's Creed: Bloodlines geliyor!

Mert Çalım
Mert Çalım 3.06.2010 - 12:31
Assassin's Creed: Bloodlines geliyor!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Ubisoft, yeni Assassin's Creed oyunu Bloodlines'ın resmi videosunu yayınladı ve herkeste hayranlık uyandıran PSP kalitesinin bu oyunda da devam edeceği gösterilmiş oldu. Bloodlines yapımcısı Frederic Lefroncios'e göre, oyun "Assassin's Creed'de Kıbrıs'ta Templars'ı avladığımız zamanın sonrasını konu alıyor". Ayrıca "Assassin's Creed ve Assassin's Creed 2 arasındaki bağlantıyı anlatan tek oyun olduğunu ve eğer Ezio'nun nasıl doğduğunu ya da Codex'in nerden geldiğini anlamak istiyorsak bu oyuna ihtiyacımız olduğunu" da ekliyor.

         İlk oyunun aksine Bloodlines, serbest koşu ve dövüşleri de içerecek. Yine bir suikastten önce Altair belli görevleri tamamlamak zorunda kalacak; fakat bu sefer biraz daha çeşitlilik söz konusu olacak. Oyunda 8 yeni görev tipi olacak ve her görevin en az suikast kadar heyecanlandırıcı olması amaçlanıyor.

         Bloodlines, bu yılın sonlarında hazır olacak ve beyaz PSP-3000, beyaz hafıza kartı ile beraber set halinde satılmaya başlanacak. Setin fiyatı ise 200 $ olacak.KAYNAK
Assassin's Creed: Bloodlines geliyor!
joystiq.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2021 06:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed: Bloodlines geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×