Assassin's Creed: Brotherhood doğrulandı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 6.07.2010 - 12:12
Assassin's Creed: Brotherhood doğrulandı
Assassin's Creed: Brotherhood doğrulandı


Ubisoft, sıradaki Assassin's Creed oyunu Brotherhood'u doğruladı. Bu yeni yapımda da Ezio'yu kontrol edeceğiz ve bu kez Roma'ya doğru yol alacağız. Ayrıca seride ilk kez multiplayer modlara da yer verilecek. Ubisoft'un oyun hakkında önümüzdeki haftalarda ilk bilgileri vermesi bekleniyor. PC, PS3 ve X360 için geliştirilen yapımın, bu Sonbahar döneminde çıkması muhtemel. Eğer oyunu GameStop'tan ön sipariş verirseniz, özel bir multiplayer karakterin de sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed: Brotherhood doğrulandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×