Assassin's Creed: Brotherhood için bedava DLC

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 25.11.2010 - 14:20
Cömert Ubisoft.
Geçtiğimiz hafta Xbox 360 ve Playstation 3 için çıkışını yapan Assassin's Creed: Brotherhood oyuncular tarafından çok beğenildi. Gerek senaryosu gerekse çoklu oyuncu modu oyuncuların ilgisini çekiyor.

Assassin's Creed: Brotherhood için bedava DLC
Ubisoft bugün ücretsiz olarak yayınlanacak "The Animus Project Update 1.0" indirilebilir içeriğini (DLC) duyurdu. Bu DLC ile oyuna yeni bir harita ve yeni bir multiplayer modu eklenecek. Bu modla birlikte, mücadele edilecek takım sayısı ve her takımdaki oyuncu miktarı artmış olacak. İçeriğe 14 Aralık Salı günü XBLA ve PSN üzerinden erişebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed: Brotherhood için bedava DLC

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×