Assassin's Creed: Brotherhood'un yeni videoları

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2010 - 16:32
Gamescom'u bu kez de suikastçılar bastı
Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Assassin's Creed: Brotherhood'un yeni oynanış videoları yayımlandı. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen yapım, 16 Kasım'da raflarda olacak. Ayrıca Ubisoft, çıkıştan bir süre önce PS3 konsoluna özel olarak bir multiplayer beta başlatacak.

Assassin's Creed: Brotherhood'un yeni videoları
Brotherhood'da yine Ezio'yu kontrol edeceğiz. Roma sokaklarında görevler tamamlarken, bir yandan da Brotherhood topluluğunun yöneticiliğini yapacağız. İyi seyirler.

    


    


    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed: Brotherhood'un yeni videoları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×